POZDRAV POMLADI NA OŠ STARA CERKEV

 

V torek, 29. 3. 2022, je v telovadnici Osnovne šole Stara Cerkev potekala prireditev Pozdrav pomladi. Po dveh letih premora je bila letošnja prireditev ponovno v živo. Na približno eno uro trajajoči prireditvi so učenci igrali na instrumente, deklamirali in veliko plesali ter prepevali.

Ponosni smo na nasmejane obraze nastopajočih učencev in obiskovalcev, ki so do zadnjega kotička napolnili telovadnico. Prisrčnost, iskrenost in igrivost naših učencev je marsikomu pričarala nasmeh in mogoče tudi kakšno solzo sreče in ponosa.

 

V imenu učencev, učiteljev in ravnateljice se zahvaljujeva vsem, ki ste si vzeli čas, se udeležili prireditve in nam tako pomagali pričarati lepo popoldne!

 

Martina Kajfež in Ana Mari Abrahamsberg

(Obiskano 138 krat, Število ogledov danes: 1)