Šola v naravi – Ankaran

Učenci 5.a in 5.b smo se v ponedeljek, 7. junija 2021 odpravili v letno šolo v naravi v Ankaran. Polni energije smo varno prispeli v Ankaran, se namestili v sodobno opremljene sobe, pet minut hoje od morja.

V ponedeljek smo plavali v notranjem Wellness bazenu, spoznavali okolico in opravili večerni pohod na vrh Ankarana, kjer smo imeli romantičen razgled na slovensko morje. Počutimo se izjemno dobro in s polnimi pljuči vdihavamo morski zrak.

Lep pozdrav, Jasmina

no images were found

V torek smo začeli dan s plavanjem v morju, imeli učno uro ob morju in družabne igre. Našli smo veliko zanimvih kamnov, školjk in opazovali morske živali. Po kosilu smo uvajali različne plavalne tehnike in se po večerji preizkusili v mini golfu.

Vroč pozdrav iz Ankarana.

no images were found

Ste že slišali za Piran, eno najstarejših slovenskih mest?
Sreda je dan za vožnjo z ladjico iz Ankarana do Pirana. Ogledali smo si glavne znamenitosti v Piranu, se sprehodili po ozkih ulicah in se na Punti ohladili z izvrstnim sladoledom.
Po kosilu smo se ohladili še v morju in zvečer opravili orientacijski tek. Izdelali smo še lastne spominke – poslikane kamne.

Vroč pozdrav iz Ankarana!

Lep pozdrav, Jasmina