V soboto, 15.12.2018, smo mladi planinci preživeli zelo zanimiv dan. Kljub sneženju se  je na parkirišču v Podgorski ulici zbralo 54 otrok, njihovi mentorji, vodniki in predsednik planinskega društva. Med temi je bilo kar 16 učencev iz naše šole. Po Kalanovi poti smo se povzpeli do koče pri Jelenovem studencu. Že pred vhodom so nas postregli s toplim čajem, notri pa smo se še okrepčali z malico. Ob 12.00 smo prisluhnili kulturnemu programu MOČ BESEDE V OBJEMU GORA: Z njim smo se pridružili mednarodnemu festivalu BRATI GORE, ki je potekal v tem času po številnih krajih po Evropi. Z njim smo obeležili mednarodni dan gora, ki je 11. decembra. Po prireditvi smo stekli na zasnežena igrala pred kočo. Po Grajski poti smo se malo po nogah malo po zadnji plati vrnili v dolino. Obiskali smo picerijo Briški, kjer so nas že čakale tople pice, ki jih je za nas naročil Božiček. Ker ve, da je za hojo zelo pomembna primerna obutev, je vsakemu podaril še dva para pravih pohodnih nogavic. HVALA!!!

(Obiskano 18 krat, Število ogledov danes: 1)