PLANINSKI TABOR

Pri planinskem krožku smo tudi letos uspešno izvedli planinski tabor. Udeležilo se ga je  56 učencev, od tega iz naše šole 24. Šestega in sedmega oktobra smo preživeli dva čudovita dneva v Tolminu. Bivali smo v centru obšolskih dejavnosti Soča. Peš smo se povzpeli na Kozlov rob in v Tolminska korita. Povsod same gore, reke in bistri potoki v ozkih strugah. Mesto Tolmin pa nas je presenetilo s polnimi drevesi kakija, figami in kivijem. Kdor je želel, se je preizkusil v plezanju po 6 metrov visoki plezalni steni. Zvečer smo pisali pesmi, jih recitirali, delali vozle, ustvarjali smerokaze in plesali. Spanje na udobnih jogijih in urejenih sobah je bilo prijetno, hrane je bilo obilo in bila je zelo okusna. V največji ponos pa so nam bile številne pohvale osebja doma.

Majda Terbuc

(Obiskano 17 krat, Število ogledov danes: 1)