Pozdravljeni!
Kot vsako pomlad smo tudi letos petošolci na OŠ Stara Cerkev pristopili k opravljanju kolesarskega izpita. Kolo je zelo priljubljeno prevozno sredstvo naših učencev in eno najbolj okolju in zdravju prijaznih prevoznih sredstev.
Znanje o prometnih predpisih so učenci 5.a in 5.b pridobivali skozi celotno šolsko leto med predavanji učitelja Bojana in pri praktičnem pouk, ko so se urili v spretnostni in pravilni vožnji. vožnjo v prometu pa so sposobni šele, ko opravijo kolesarski izpit, ki otroku daje določeno samostojnost, pravico, da gre sam na cesto ter hkrati Za samostojno vožnjo v prometu pa so sposobni šele, ko opravijo kolesarski izpit, ki otroku daje določeno samostojnost, pravico, da gre sam na cesto ter hkrati odgovornost za varno sodelovanje v prometu. Nikakor ne smemo pozabiti na opremo, ki omogoča varno vključevanje v promet.
Torej, le s čelado naokrog. 
Vsem učencem želimo veliko varno prevoženih kilometrov!
Pripravila: Jasmina Čajo
 
(Obiskano 84 krat, Število ogledov danes: 1)