POROČILO S ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

V torek, 15. 1. 2019, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja geografije na temo Migracije – geografsko zgodovinska pokrajinska posebnost sveta. Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev 8. in 9. razreda. Tri učenke in učenec so dosegli zadostno število točk za bronasto priznanje. To so Aneja Bižal, Ana Ambrožič, Pablo Porenta in Pia Tomac. Aneja Bižal se je uvrstila tudi na območno tekmovanje, ki bo potekalo 6. marca 2019. Vsem učenkam in učencu iskreno čestitamo.

Šolsko tekmovanje je s tem v celoti zaključeno. Predsednica šolske tekmovalne komisije potrjujem, da so vsi podatki o tekmovalcih in doseženi uspeh pravilno vnešeni, da so vsi prejemniki priznanj označeni, da so vsa mentorstva in članstva v tekmovalni komisiji evidentirana in da so bili vsi morebitni ugovori tekmovalcev obravnavani.

 Stara Cerkev, 25. 1. 2019

Predsednica tekmovalne komisije

Blanka Klun

(Obiskano 31 krat, Število ogledov danes: 1)