Rezultati tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni je na šolski ravni potekalo 12.10. 2018. Udeležilo se ga je 14 učencev naše šole iz osmih in devetih razredov. Po pravilniku o tekmovanju v znanju o sladkorni bolezni, dobijo bronasto priznanje tisti učenci, ki so na šolskem tekmovanju dosegli vsaj 31 točk ali več. Tako na naši šoli dobi bronasto priznanje pet učencev in sicer:

  • Tjaša Gorec,
  • Neli Jolič,
  • Ana Ambrožič,
  • Jan Novak,
  • Alja Borič.

Na državnem tekmovanju, na osnovi pravilnika o tekmovanju v znanju o sladkorni bolezni, lahko sodelujejo prvi trije najbolje uvrščeni učenci, ki so na šolskem tekmovanju dosegli vsaj 34 točk.

To sta:

  • Tjaša Gorec 36 točk 40
  • Neli Jolič 34 točk 40

Učenki se bosta udeležile državnega tekmovanja, ki bo potekalo 17.11.2018.

Andreja Krese

(Obiskano 48 krat, Število ogledov danes: 1)