Kot kaže, bo pouk na daljavo potekal še kar nekaj časa, zato si želimo, da bi čas, ki ga zaradi aktualne situacije preživljate doma, namenili tudi branju. V ta namen smo vam omogočili možnost naročila izposoje knjig na daljavo za vse učence od 4. -9. razreda.

Na mail naslov knjižničarke: knjiznica.osstaracerkev@gmail.com sporočite, kaj bi si želeli izposoditi (navedete avtorja in naslov želene knjige). Da bomo vedeli komu izposoditi knjigo, pripišite tudi svoje ime, priimek, razred in oddelek.

Po potrditvi prejema naročila in razpoložljivosti knjige, vas bomo preko maila obvestili o terminu prevzema naročene knjige. Naročene knjige vas bodo čakale v avli šole, kjer vam jih bo informatorka izročila vsak dan med 8. in 13. uro.

Izposojene knjige boste vrnili v knjižnico, ko se zopet vidimo v šolskih klopeh.

V upanju, da ostanete zdravi in da boste dneve doma preživljali tudi ob branju, vas najlepše pozdravljamo.

Šolska knjižničarka Katja Lazar