POROČILO S ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ZNANJA ZGODOVINE

 V torek, 4. 12. 2018, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine na temo Ob 150-letnici prvega tabora na Slovenskem – od čitalniškega gibanja, bésed, do taborov na Slovenskem. Tekmovanja se je udeležilo 8 učencev 8. in 9. razreda. Dve učenki sta dosegli zadostno število točk za bronasto priznanje in s tem tudi za uvrstitev na območno tekmovanje. To sta Aneja Bižal in Tjaša Gorec. Obema učenkama iskreno čestitamo.

Šolsko tekmovanje je s tem v celoti zaključeno. Predsednica šolske tekmovalne komisije potrjujem, da so vsi podatki o tekmovalcih in doseženi uspeh pravilno vnešeni, da so vsi prejemniki priznanj označeni, da so vsa mentorstva in članstva v tekmovalni komisiji evidentirana in da so bili vsi morebitni ugovori tekmovalcev obravnavani.

 Stara Cerkev, 16. 12. 2018

Predsednica tekmovalne komisije

Blanka Klun

(Obiskano 11 krat, Število ogledov danes: 1)