KULTURNI DAN ZA UČENCE 6., 7., 8. in 9. RAZREDA

V petek, 18. 10. 2019, prihaja v Kočevje prvi slovenski izvirni muzikal Cvetje v jeseni. To je tudi tema petkovega kulturnega dne za učence 6., 7., 8. in 9. razredov naše šole. Učenci se ta dan zberejo v matičnih učilnicah, kjer jih razredniki seznanijo s potekom kulturnega dne. Sprva bodo na šoli aktivno sodelovali v pripravljenih delavnicah, nato pa se bodo odpravili v športno dvorano Kočevje, kjer se ob 10. 30 prične ogled muzikala. Po prihodu v Staro Cerkev (okoli 13. ure) sledi kosilo ter odhod domov (2. avtobus).

Pomembno je, da izvajalcem omogočimo potrebno zbranost in hkrati sproščenost, ki sta pogoja za kvalitetno izvedbo, zato učence prosim in pozivam h kulturnem vedenju in pozornem spremljanju predstave.

Vsem želim prijeten kulturni dan!

Vodja KD Jasmina Tomšič