DELA NA CESTI IN ŠOLSKI PREVOZI

Posredujemo vam podatke o trenutnih zaporah na cestah, ki nam jih je posredoval Višji svetovalec za ceste in promet Občine Kočevje in so usklajene s prevoznikom:

Etapa Šalka vas – Griček pri Željnah

Trenutno se med Gričkom pri Željnah in Šalko vasjo (ovinek pri Vodopivcu) dela izvajajo pod popolno zaporo. V prvi polovici septembra bo cesta asfaltirana do ovinka pri Vodopivcu. Do takrat bo avtobus, ki bo prišel iz smeri Grička pri Željnah, otroke pobral pri hišni številki 146 ob 7.00.

Breg – Mlaka

Cesta Breg – Mlaka je zaključena, trenutno se na samem priključku na Bregu ureja še kolesarska steza, zato je potreben obvoz skozi Staro Cerkev. Zaključek del na priključku in uporaba ceste bo možna v sredini meseca septembra.

Zapora v Koblarjih

V izvajanju je rekonstrukcija ceste Koblarji. Otroci počakajo zjutraj na avtobus na avtobusni postaji Mrtvice v smeri Ložine ob 7.05.

Ostali avtobusi vozijo po običajnem voznem redu.

29.8.2019

Sonja Veber, ravnateljica