Obvestilo!

S ponedeljkom, 20.05.2019, se pričnejo dela na relaciji Breg – Mlaka, kjer bo popolna zapora do 31.08.2019. Glede na to, da na tej relaciji poteka tudi šolski prevoz, vas obveščamo sledeče:
Šolski prevoz bo potekal po spremenjeni poti, in sicer bo avtobus učence odlagal pri “gostilni Dogar”, kjer jih bo tudi prevzel. Spremenjeni način šolske poti bo veljal do konca šolskega leta.

Obenem vas obveščamo tudi, da se bodo pričela dela tudi pri Kolarjih, kjer bo v začetku delna in kasneje popolno zapora. Zaradi ozke ceste prevoz do Koblarjev ne bo možen, zato naj učenci bodisi pridejo do avtobusne postaje pri Mrtvicah, kjer jih bo avtobus prevzel, bodisi do šole pridejo peš. Točen datum pričetka del v Koblarjih vam sporočimo naknadno.